Opis stanowiska pracy

Grupa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej i rekrutacji stałych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko magazyniera / sortowacza

Miejsce pracy: Łomianki k. Warszawy

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek towarów
- sortowanie oraz skanowanie przesyłek
- układanie paczek w kontenerach / koszach
- dla osób z uprawnieniami – praca przy obsłudze wózka widłowego
- inne prace magazynowe

Oferujemy:
- praca od poniedziałku do piątku, od godz. 17 do 2/3 w nocy
- dla osób spoza Warszawy – darmowy autobus do i z pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 3000 - 4000 zł brutto/mc
- umowa zlecenie ze składkami ZUS (z możliwością późniejszego przejścia bezpośrednio pod firmę)
- możliwość pracy po 8-10h
- ciepły posiłek w trakcie pracy

Wymagania
- dyspozycyjności w godzinach wieczorno-nocnych
- mile widziane uprawnienia UDT: wózki widłowe
- chęci do pracy oraz zaangażowanie
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Wymagania

Wymagania

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie