Czynności magazynowe (Panie i Panowie)- Praca od zaraz

Gi Group Poland S.A.

Wągrowiec, wielkopolskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wągrowiec

Aktualnie dla jednego z naszych klientów, dużej, renomowanej firmy z branży odzieżowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Czynności magazynowe (Panie i Panowie)- Praca od zaraz

Miejsce pracy: Gądki pod Poznaniem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola stanu towaru ze zwrotów
  • składanie i przepakowywanie odzieży
  • kompletowanie zamówień
  • utrzymanie porządku na miejscu pracy
  • realizowanie zadań wyznaczonych przez przełożonego

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • dobrej kondycji fizycznej
  • gotowości do pracy na zmiany
  • motywacji i chęci do pracy
  • dobrego wzroku
  • nie wymagamy doświadczenia

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz premię
  • darmowy transport
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • opiekę konsultanta personalnego w trakcie zatrudnienia
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.