Cybersecurity Secialist

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie, analiza i rozwiązywanie alertów dotyczących cyberbezpieczeństwa,
  • Badanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań dot. bezpieczeństwa,
  • Analiza wpływu zagrożeń na działalność organizacji,
  • Analiza podatności na zagrożenie oraz luk bezpieczeństwa w systemach IT,
  • Współpraca z zespołami IT w celu tworzenia i wdrażania mechanizmów kontroli bezpieczeństwa
  • Tworzenie i utrzymywanie polityk oraz procedur bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w cybersecurity
  • Umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole,
  • Znajomość narzędzi do przeprowadzania audytów bezpieczeństwa
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów (Python, PowerShell itp.) ,
  • Mile widziane certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Klient oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
  • Możliwość szkoleń i rozwoju osobistego, duży budżet szkoleniowy,
  • Możliwość Home Office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media