Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

  • Opiniowanie oraz zatwierdzanie architektury połączeń zewnętrznych dla aplikacji biznesowych grupy ING
  • Wsparcie w zakresie procesu projektowania połączeń zewnętrznych dla aplikacji biznesowych klientów spółki
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa IT dla administratorów oraz zespołów świadczących serwisy z dziedziny bezpieczeństwa IT
  • Prowadzenie technicznych analiz ryzyka oraz kontroli istniejących zabezpieczeń
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych przez firmę na rzecz jej klientów
  • Analiza zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa IT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalizacja: sieci komputerowe, bezpieczeństwo IT)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zakresie projektowania i/lub utrzymania sieci komputerowych
  • Doświadczenie w analizie zagrożeń występujących w sieciach komputerowych
  • Znajomość narzędzi przydatnych w analizie bezpieczeństwa urządzeń i protokołów sieciowych
  • Umiejętność administracji urządzeniami sieciowymi takimi jak: firewall, router, load balancer, serwer proxy, koncetrator vpn
  • Bardzo dobra znajomość protokołów sieciowych oraz systemów uwierzytelniania
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa sieci i systemów operacyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (poziom B2/C1)
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność argumentacji swoich poglądów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym lub pokrewnym
  • Certyfikacja z zakresu znajomości technologii firm CISCO, Juniper, Palo Alto, Fortinet

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems