Cyber Security Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1123546

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Przeprowadzanie kontroli zgodności i kontroli bezpieczeństwa, w tym skanowania narażenia na atak, przeglądów konfiguracji i analizy ruchu sieciowego
  • Przeprowadzanie oceny ryzyka bezpieczeństwa, które wspierają wymagania biznesowe, stosowanie środków zaradczych w celu wyeliminowania zagrożeń, słabych punktów i zagrożeń
  • Zapewnienie skuteczności monitorowania ruchu sieciowego i blokowania szkodliwego ruchu
  • Zarządzanie tożsamością i dostępem (IDAM) oraz projektowanie rozwiązań usprawniających procesy JML
  • Rozwój procesu zarządzania poprawkami w globalnej infrastrukturze i usługach, ciągłe monitorowanie poziomów poprawek serwerów, komputerów stacjonarnych i urządzeń sieciowych
  • Monitorowanie i zapewnianie skuteczności rozwiązań bezpieczeństwa, w tym zapór ogniowych, AV, MDM i innych
  • Pomoc w planowaniu DR i implementacji ram BCP
  • Projektowanie programów dotyczących bezpieczeństwa

Wymagania:

  • Doświadczenie w technologii związanych z analizą danych, interpretacją i prezentacją danych SIEM, z dogłębnym zrozumieniem prewencyjnej technologii bezpieczeństwa, (phishing / filtrowaniem spamu / wykrywaniem / blokowaniem złośliwego oprogramowania)
  • Doświadczenie z platformami SIEM, takimi jak ArcSight, Splunk lub LogRhythm
  • Znajomość pakietu McAfee Enterprise, w tym oprogramowania antywirusowego, HIPS i wykrywania fałszywych urządzeń
  • Doświadczenie w konfigurowaniu narzędzi monitorowania i integracji z zarządzaniem usługami
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie infrastruktury chmury, takie jak MS O365, MS Azure i filtrowanie poczty e-mail

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Praca przy rozwojowych projektach
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz pakiet medyczny
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland