Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.
Oferta wyróżniona

Cyber Crime Emergency Response Specialist

Katowice, śląskie

ING Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: /MB/ITSSD/CSS/CCERTSOC/AS1466

#Network #Operating Systems #OS Unix #OS Windows #Perl #Python

To musisz umieć

  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji systemami operacyjnymi (np. Unix/Linux, Windows) - ze szczególnym naciskiem na aspekty związane z bezpieczeństwem IT
  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sieci komputerowych
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych (np. Python, Perl)

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa IT (np. CISSP)
  • Certyfikaty specjalistyczne z dziedziny IT (np. RHCE, CCNP)

Jak pracujemy

W ING Services Polska działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

Zespół CCERT składa się z ekspertów ds. Cyberprzestępczości z doświadczeniem technicznym, procesowym i komunikacyjnym. Podczas "spokojnego czasu" członkowie zespołu są odpowiedzialni za monitorowanie zagrożeń cybernetycznych w sieci ING i dzielenie się tą wiedzą na skalę globalną. Podczas "wojny" członkowie zespołu są odpowiedzialni za aktywację wirtualnego zespołu CCERT i ścisłą współpracę z wirtualnym zespołem specjalistów CCERT

typ umowy

umowa o pracę

taki rodzaj umowy oferujemy

godziny pracy

8:00 - 16:00

w tych godzinach pracujemy

biuro

Konduktorska 35, Katowice

tutaj mieści się nasze biuro

Zakres obowiązków

30% Reagowanie na incydentycybercrime (ostatnia linia wsparcia)

20% Analiza wpływu zagrożeń nadziałalność organizacji

20% Analiza podatności oraz luk bezpieczeństwa w systemach IT

20% Rozwijanie narzędzi służących poprawie bezpieczeństwa IT

10% Wyjazdy służbowe

Pozostałe wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych
  • Mile widziane doświadczenie pracy w zespołach typu CERT
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów oraz ich korelacji, wyciąganie wniosków i proponowanie akcji naprawczych/usprawnień
  • Umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne, w tym umiejętności związane z raportowaniem do managementu wyższego szczebla

Zadbamy o:

  • Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

  • Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

  • odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o.

ING Services Polska Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowicach... świadczące usługi IT na rzecz podmiotów Grupy ING, funkcjonujących na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP, to hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych , Praca IT - Programowanie / Analizy