Hays Poland

CW Programmer

Poznań
Poznań
NR REF.: 1098364

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – innowacyjnej firmy z obszaru ochrony zdrowia - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B

Zadania:
  • Wdrażanie aplikacji do środowiska klienta.
Wymagania:
  • Dobra znajomość C# lub języków pokrewnych (rozwiązania typu enterprise), SQL/Oracle, PowerShell,
  • Znajomość MVC lub Web Forms,
  • REST / Korzystanie z API.
Wskazane, ale nie wymagane:
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju umiejętności i wiedzy specjalistycznej,
  • benefity: MultiSport, Medicover,
  • możliwość doskonalenia języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland