Customer Service with German

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1161523

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Customer Service with German.
Miejsce pracy: Bogucin (ok.25 minut od centrum Poznania) - możliwość pracy hybrydowej.

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel & PowerPoint),
  • Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z Klientem,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem,

Zadania:
  • Obsługa klienta niemieckojęzycznego,
  • Przyjmowanie zamówień,
  • Praca w systemie Navision (wszystkiego nauczymy!),
  • Obsługa składanych reklamacji,
  • Dbanie o dobrą jakość obsługi klienta,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Wsparcie pracowników.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Możliwość rozwoju,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Po wdrożeniu możliwość pracy w trybie hybrydowym,
  • Karty pracownicze umożliwiające wygodne korzystanie z automatów,
  • Pakiet ubezpieczeń,
  • Multisport.

Co dalej?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland