Customer Service with German

Hays Poland

Poznan - okolice, wielkopolskie

Hays Poland

Poznan - okolice
NR REF.: 1155352

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Zakrzewo (k. Poznania)

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego,
• Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel),
• Komunikatywność, umiejętność budowania relacji z Klientem,
• Doświadczenie w tym obszarze i/lub podstawowa znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem.

Zadania:
• Obsługa klienta niemieckojęzycznego,
• Przyjmowanie zamówień,
• Obsługa składanych reklamacji,
• Dbanie o dobrą jakość obsługi klienta.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Po wdrożeniu możliwość częściowej pracy zdalnej,
• Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland