Customer Service with Czech

Hays Poland

Poznan, mazowieckie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1165096

Znana firma z siedzibą w centrum Poznania poszukuje Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem czeskim i angielskim. Jeśli chcesz dołączyć do międzynarodowego zespołu specjalistów i wykorzystać swoje umiejętności językowe, to jest Twoja szansa! Klient oferuje pracę zdalną.

Zakres obowiązków:
  • Odpowiadanie na zapytania konsumentów, poprzez trzy kanały komunikacji: telefon, e-mail oraz live chat,
  • Wprowadzanie zamówień oraz danych dotyczących zgłoszeń do wewnętrznego systemu.

Oczekiwania:
  • Biegła znajomość języka czeskiego i dobra znajomosć języka angielskiego,
  • Otwartość i doskonałe umiejętności komunikacyjne,
  • Empatia i śmiałość podczas pracy z klientem,
  • Znajomość MS Word i aplikacji Outlook,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Firma pracuje na dwóch programach: SalesForce oraz SAP – ich znajomosć nie jest wymagana, jednak będzie dodatkowym atutem.
  • Preferowane doświadczenie techniczne.

Klient oferuje:
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pracę w trybie zdalnym,
  • Plan emerytalny PPE (3,5%),
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • Biuro w samym centrum Poznania,
  • Parking dla rowerów,
  • Kartę Multisport oraz bilety do kina,
  • Lekcje wybranych języków obcych,
  • Szkolenie SalesForce & SAP

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland