Customer Service Team Leader

Michael Page

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego kluczowego Klienta, stabilnie rozwijającej się firmy produkcyjnej, która rozwija swoją nową strukturę Customer Service przy fabryce w Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Team Leadera.

Informacje o kliencie

Rola zakłada zarządzaniem zespołem specjalistów oraz monitorowaniem przebiegu procesu wsparcia klienta w łańcuchu dostaw.

Opis stanowiska

  • Koordynacja zespołu specjalistów - monitorowanie pracy, wsparcie merytoryczne, dbałość o rozwój pracowników i motywację, uczestnictwo w rozwoju struktury Customer Service dedykowanej na rynki europejskie
  • Bycie punktem kontaktowym dla kluczowych klientów
  • Monitorowanie przebiegu procesu wsparcia klienta, zapewnienie najlepszej jakości dostarczanych informacji i usług
  • Uczestnictwo w badaniu potrzeb klienta, a także monitorowanie poziomu zadowolenia
  • Współuczestnictwo we wdrażaniu nowych rozwiązań (organizacyjnych, systemowych)

Profil kandydata

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie logistyki, łańcucha dostaw lub obsługi klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w koordynacji pracy zespołu, preferowane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Płynna znajomość języka angielskiego, drugi język, jako atut (francuski, niemiecki, włoski)
  • Znajomość systemów ERP

Oferujemy

  • umowa o pracę, stabilne, długofalowe zatrudnienie oraz szeroki pakiet benefitów
  • możliwość pracy samodzielnej, inicjowanie własnych rozwiązań
  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • międzynarodowe środowisko pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page