Customer service - Specjalista ds. Obsługi Klienta (logistyka)

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie jakości, terminowości i bezpieczeństwa procesów związanych z obsługą klienta i wysyłkami produktu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana w Gliwicach, która od lat sukcesywnie się rozwija i umacnia swoją stabilną pozycję na rynku.

Opis stanowiska

  1. Przygotowanie harmonogramów wysyłek, dostarczenie ich do działu planowania oraz informowanie na bieżąco o wszystkich zmianach w harmonogramie.
  2. Zarządzanie procesem wysyłki do Klienta, monitorowanie dostaw, reagowanie w sytuacjach naruszenia warunków dostawy.
  3. Wykonywanie inwentaryzacji, nadzorowanie inwentaryzacji produktu gotowego. Raportowanie braków i problemów związanych z dostawą.
  4. Przygotowanie zestawień i raportów zgodnych z wymaganiami Klienta.
  5. Szkolenie członków zespołu produkcyjnego w zakresie terminowej realizacji wysyłek
  6. Bezpośredni kontakt z Klientami drogą elektorniczną, telefiniczną oraz internetową.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (logistyka, zarządzanie produkcją itp.)
  • Min. 3 letnie doświadczenie w obsłudze klienta - w firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w pracy z portalem klienta
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy na wskaźnikach KPI

Oferujemy

  • Stabline zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system premiowy
  • Premię roczną
  • Premie - Wielkanocną i Bożonarodzeniową
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji - lokalnie i globalnie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page