Customer Service Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1165139

Dla naszego klienta – biura handlowego dużej międzynarodowej firmy, szukamy osoby na stanowisko Customer Service Specialist (B2B).
Główne zadania na tej pozycji:

  • Bieżący kontakt z klientami B2B i obsługa ich zamówień
  • Współpraca z dostawcami oraz działem sprzedaży w zakresie realizacji zamówień klientów
  • Koordynacja procesu sprzedaży od strony administracyjnej
  • Wystawianie faktur i innych dokumentów, obsługa reklamacji
  • Praca w systemie SAP, aktualizacja bazy danych klientów w systemie
  • Terminowe raportowanie

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie w mowie i w piśmie (B2)
  • Znajomość obsługi komputera ( Excel, Word, Power Point)
  • Znajomość SAP będzie dużym atutem

 Dodatkowe ważne predyspozycje:
  • Zaawansowane zdolności organizacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność
  • Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

 Firma oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Zwrot kosztów komunikacji miejskiej
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna Medicover
  • Bardzo miłą, przyjazną atmosferę pracy
  • Kameralny, serdeczny zespół
  • Biuro firmy tuż przy stacji metra Imielin

Jeśli jesteś zainteresowana/ny powyższą ofertą, kliknij w "Aplikuj Teraz" i prześlij nam swoje CV lub zadzwoń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland