Customer Service Specialist

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dystrybutora produktów technicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Customer Service SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klienta
  • Wsparcie w poruszaniu się po serwisie internetowym
  • Wsparcie sprzedaży
  • Kontrola zamówień
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Raportowanie

Oczekiwania:

  • Znajomość języka polskiego oraz angielskiego w stopniu bardzo dobrym (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra organizacja pracy
  • Wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna...)
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.