Customer Service Specialist

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

  • Firma z branży FMCG.
  • Pełna odpowiedzialność za obsługę klienta.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG, zatrudniająca w Polsce około 1000 osób w dwóch zakładach. W związku z rozwojem struktur wewnętrznych poszukujemy pełnych pasji oraz zaangażowania kandydatów na stanowisko Customer Service Specialist (Export Department).

Opis stanowiska

  • Efektywna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji z aktualnymi klientami eksportowymi,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Kontrola oraz prowadzenie dokumentacji zamówień oraz realizacji kontraktów,
  • Ścisła współpraca z Działem: Jakości, Planowania, Logistyki, Marketingu,
  • Realizacja założonych celów oraz strategii sprzedażowej,
  • Reprezentowanie oraz kreowanie dobrego wizerunku organizacji.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w sprzedaży eksportowej, obsłudze klienta w zakresie marek własnych,
  • Dodatkowym atutem będzie praktyczne doświadczenie w branży spożywczej,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość drugiego języka obcego: niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, niderlandzkiego,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • Stabilna forma zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca na samodzielnym stanowisku w doświadczonym zespole specjalistów,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page