Customer Service Specialist

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1150434

Praca dla naszego międzynarodowego klienta jako CS Specialist

obsługa klienta, customer service, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Rumuński, Holenderski

Nasz klient:

 międzynarodowa korporacja, sprzedaż detaliczna, branża kosmetyczna

Obowiązki:

Zarządzanie potrzebami biznesowymi klientów przez telefon, praca z dokumentacją

Wymagania:

Znajomość Angielskiego + drugiego języka europejskiego, pakiet office oraz mile widziana obsługa klienta

Oferujemy:
Szkolenia językowe, prywatną opiekę medyczną, możliwość awansu
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv na: gregorczyk@hays.pl
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland