Customer Service Specialist

HRK S.A.

Duchnice, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Customer Service SpecialistMiejsce pracy: Duchnice
Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-handlowa, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista  ds. obsługi klienta z językiem rosyjskim i angielskim
Miejsce pracy: Duchnice

Zadania na stanowisku pracy:

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi i budowanie doskonałych relacji z Klientami
Kompleksowa odpowiedzialność za proces realizacji zamówień
Przygotowanie niezbędnej dokumentacji handlowej: tworzenie planu wysyłek, monitorowanie płatności, wystawianie faktur
Współpraca z innymi działami firmy w celu utrzymania najwyższego poziomu jakości obsługi Klienta, w tym także bliska współpraca z międzynarodowym Sales Team’em

Od Kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia wyższego
Doświadczenia w Obsłudze Klienta i budowaniu długofalowych relacji
Znajomości pakietu biurowego MS Office
Dobrej znajomości języka angielskiego i języka rosyjskiego w mowie i piśmie
Umiejętności pracy w zespole, wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych oraz orientacji na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego

Oferujemy:

Stałe wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
Pakiet świadczeń socjalnych
Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Rozwój w międzynarodowym otoczeniu
Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.