Customer Service Specialist with languages - rekrutacja online

HRK S.A.

Lublin, lubelskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Customer Service Specialist with languagesMiejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz e-maili od klientów dotyczących  spraw technicznych związanych z codziennym użytkowaniem komputera,
  • analiza i rozwiązywanie najczęściej zadawanych pytań, korzystając z dostarczonych rozwiązań krok po kroku,
  • dostarczanie klientom usługi o wysokiej jakości,
  • współpraca z zespołem specjalistów IT przy bardziej złożonych zagadnieniach.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość innego języka obcego na poziomie bardzo dobrym,
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne (doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem),
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne, w tym umiejętność priorytetyzacji zadań i umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w elastycznych godzinach.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznym, zorientowanym na cel zespole,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający między innymi opiekę medyczną, kartę sportową i wiele innych,
  • Wiele szkoleń i możliwości rozwoju kariery.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.