Customer Service Specialist with Italian

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukujemy kompetentnych, zmotywowanych, i odpowiedzialnych osób na stanowisko Customer Service Specialist z biegłą znajomością języka włoskiego do nowo tworzonego zespołu Customer Service.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest lider rynkowy z branży elektronicznej. Organizacja w związku z dynamicznym rozwojem struktur poszukuje osób na stanowisko Customer Service Specialist with Italian.

Opis stanowiska

  • Wprowadzanie danych klientów do systemu SAP,
  • Wprowadzanie cenników dla produktów i klientów,
  • Przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP,
  • Wsparcie dla klientów w zakresie całego procesu od zapytania ofertowego do dostawy,
  • Komunikacja z klientami poprzez telefon, e-mail lub komunikator internetowy,
  • Wsparcie i raportowanie do managerów zespołu sprzedaży,
  • Pomoc w realizacji lokalnych działań marketingowych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, logistyka, zarządzanie i pokrewne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze obsługi klienta biznesowego bądź logistyki w firmach produkcyjnych lub dystrybucyjnych,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • Punktualność i metodyczność,
  • Zdolność do budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej z dużą orientacją na szczegóły,
  • Zdolność do utrzymywania profesjonalnych i trwałych relacji biznesowych z klientami,
  • Biegła znajomość języka włoskiego pozwalająca na swobodną komunikację
    (warunek konieczny),
  • Znajomość systemu SAP lub innego systemu ERP,

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak: prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie na życie,
  • Szkolenia wdrażające
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page