Customer Service Specialist with Italian - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Customer Service Specialist with ItalianMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów w języku włoskim,
  • Utrzymywanie zapisów i dokumentów klienta w porządku i cyfrowej archiwizacji,
  • Wsparcie klientów pod kątem udzielania informacji oraz pomoc w przypadku skarg, opóźnień, płatności,
  • Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka włoskiego oraz angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • Doświadczenie w pracy z klientem międzynarodowym,
  • Mile widziana znajomość systemu SAP,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Pracę w modelu hybrydowym,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.