Customer Service Specialist with German

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy osób posługujących się płynnie językiem niemieckim na stanowisko Customer Service w międzynarodowej firmie produkcyjnej z biurem zlokalizowanym w centrum Warszawy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest skandynawska firma z branży FMCG zajmująca się produkcją opakowań. Jest wiodącym dostawcą odnawialnych rozwiązań w zakresie opakowań, materiałów biologicznych, konstrukcji drewnianych i papieru na rynkach światowych. Działa w ponad 35 krajach i tworzy unikalne i innowacyjne produkty ekologiczne.

Opis stanowiska

  • Posprzedażowa obsługa klienta biznesowego w języku niemieckim (kontakt telefoniczny i mailowy)
  • Przyjmowanie zamówień, wprowadzanie ich do systemu i weryfikacja ich poprawności
  • Współpraca z zakładem produkcyjnym, magazynem, działem sprzedaży
  • Nadzór procesu dostawy do klienta
  • Wystawianie i korygowanie faktur
  • Kontakt z firmami transportowymi
  • Przyjmowanie zwrotów i reklamacji
  • Obsługa systemu ERP
  • Transfer procesów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane logistyka, ekonomia, administracja
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we współpracy z klientem biznesowym
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i komunikatywność
  • Konieczna znajomość języka niemieckiego, polskiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość systemu ERP

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Praca całkowicie zdalna
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page