Customer Service Specialist with German

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji z branży rolniczej poszukuję osób na nowe Stanowisko Customer Service Specialist.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży rolniczej, która projektuje nowoczesne rozwiązania dla swoich klientów w zakresie uprawy roślin. W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Specialist with German.

Opis stanowiska

  • Współpraca z klientem biznesowym w zakresie posprzedażowej obsługi klienta
  • Wprowadzanie oraz kontrola zamówień w systemie SAP
  • Koordynacja procesu dostawy towaru do klienta na czas
  • Komunikacja w formie mailowej i telefonicznej w języku niemieckim i angielskim
  • Wystawienie faktur, przyjmowanie zwrotów i reklamacji
  • Współpraca z działami księgowości, logistyki, magazynowania i sprzedaży

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zakresie order management
  • Doświadczenie w psorzedażowej obsłudze klienta B2B
  • Umiejętność pracy wielozadaniowej w dynamicznym środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie zaawansowanym - warunek konieczny
  • Znajomość systemu SAP lub ERP

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Uczestniczenie w międzynarodowych projektach
  • Udział w tworzeniu nowych struktur w Polsce
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page