Customer Service Specialist with German - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
  • Posługujesz się na poziomie zaawansowanym językiem niemieckim?
  • Chciałbyś podjąć pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole?
  • Posiadasz wcześniejsze doświadczenie pracy w obsłudze klientów z rynku DACH?
Customer Service Specialist with GermanMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Wspieranie zespołu sprzedażowego w rozwoju oraz wzmacnianiu relacji z klientami poprzez obsługę klienta od momentu złożenia zamówienia po dostawę komponentów,
  • Kontakt z  dostawcami, transportem oraz realizacja usług posprzedażowych dla klientów Biznesowych,
  • Bliska współpraca z pozostałymi zespołami w firmie, Sprzedaż, Logistyka, Finanse,
  • Codzienny kontakt w języku niemieckim z klientami, dostawcami oraz kolegami z zespołu na terenie regionu DACH,
  • Aktualizowanie zamówień w systemie,
  • Praca w nowym i mocno rozwijającym się zespole.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w organizacji,
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie związane z obsługą klienta z rynku niemieckiego.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Udział w tworzeniu nowego zespołu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.