Customer Service Specialist with German (DACH) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Customer Service Specialist with German (DACH)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Terminowe przetwarzanie i monitorowanie wszystkich przychodzących zapytań od klientów i zamówień online,
  • Przeglądanie i dostosowywanie zamówień online związanych z klientami w systemie SAP,
  • Udzielanie porad i wsparcia naszym klientom za pośrednictwem CRM,
  • Wsparcie i doradztwo w zakresie sprzedaży i obsługi klienta w odniesieniu do oferty produktowej i zapytań klientów,
  • Zarządzanie relacjami: budowanie i utrzymywanie relacji z zakładami produkcyjnymi, partnerami w łańcuchu dostaw oraz zespołem sprzedaży,
  • Pozycjonowanie i promowanie sprzedaży całego portfolio produktów,
  • Aktywne uczestnictwo i wspieranie projektów oraz ciągłe doskonalenie procesów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta zagranicznego,
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (B2/C1),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym B2,
  • Umiejętność posługiwania się programami takimi jak: SAP, MS Dynamics (lub inny CRM), pakiet MS Office,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, budującej struktury SSC w Warszawie,
  • Możliwość pracy hybrydowej (biuro w centrum Warszawy),
  • Atrakcyjny pakiet benefitów zawierający m.in. prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę sportową,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.