Customer Service Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z rozszerzeniem zespołu poszukuje osób na stanowisko:

Customer Service SpecialistMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Koordynacja realizacji zamówień i bieżący kontakt z Klientem;
  • Monitorowanie zamówień oraz nadzór nad terminowością i kompletnością dostaw;
  • Udział w rozwiązywaniu ewentualnych reklamacji zgłoszonych przez Klienta;
  • Tworzenie niezbędnych raportów i analiz sprzedaży;
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy, m.in. z magazynem, działem transportu, planowania, produkcji oraz zakupów;
  • Dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie zaawansowanym (w mowie i w piśmie);
  • Proaktywność i umiejętność rozwiązywania problemów oraz myślenie analityczne;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie Umowy o Pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów: m.in. dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna, dofinansowanie do wakacji, bilety do teatru;
  • Premię świąteczna;
  • Pracę w środowisku międzynarodowym;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.