Customer Service Representative

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z firmy branży farmaceutycznej poszukujemy osób na nowe stanowisko Customer Service Representative. Osoba, która dołączy do organizacji będzie odpowiedzialna za posprzedażową obsługę zagranicznych klientów biznesowych w zakresie order management.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest kanadyjska firma farmaceutyczna posiadająca w Polsce cztery zakłady produkcyjne. Organizacja działa w różnych obszarach terapeutycznych: kardiologii, okulistyce, urologii, gastroenterologii, neurologii, onkologii, dermatologii. Produkuje leki na receptę, bez recepty oraz soczewki.

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie zamówień Klientów oraz dbanie o realizację zamówień zgodnie z wymaganiami klientów.
  • Wprowadzanie oraz przetwarzanie zamówień kontrahentów w systemie SAP,
  • Sporządzanie kompletu dokumentów wysyłkowych do klienta,
  • Przeprowadzanie analiz sprzedażowych z podziałem na rynki, klientów oraz produkty,
  • Współpraca z innymi działami zaangażowanymi w proces obsługi klientów,
  • Fakturowanie otrzymanych zamówień, wystawianie faktur korygujących,
  • Inicjowanie i zarządzanie projektami optymalizującymi prace operacyjne,
  • Obsługa procesu reklamacji zgodnie z procedurami Spółki

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka, zarządzanie, administracja lub pokrewne
  • Min. 3 lata doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego lub logistyce w firmie produkcyjnej
  • Zdolność do utrzymywania odpowiednich i solidnych relacji biznesowych z klientami
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjna i interpersonalne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do urlopu, premia roczna
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page