Customer Service Representative with German

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy skandynawskiej z branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Representative.

Informacje o kliencie

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji, poszukujemy osób na stanowisko Customer Service Representative, która będzie odpowiedzialna za nadzorowanie dostawy towaru do klienta biznesowego.

Opis stanowiska

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientem biznesowym w języku niemieckim i angielskim
  • Przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu
  • Monitorowanie procesu dostawy towaru do klienta
  • Weryfikowanie dostępności towaru, śledzenie przesyłek
  • Przygotowanie niezbędnych dokumentów i wystawianie faktur
  • Współpraca z działem sprzedaży, logistyki, księgowości i zakładem produkcyjnym

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe o profilu logistyka lub ekonomia
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obsłudze klienta biznesowego - order management
  • Umiejętność pracy w zmiennym, dynamicznym środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Znajomość systemu ERP mile widziana

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Benefity: karta sportowa, poszerzony pakiet opieki medycznej, możliwość pracy zdalnej.
  • Praca w centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page