Customer Service Representative with German

Antal Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Location: Kraków

Twój zakres obowiązków:

  • Codzienna komunikacja telefoniczna oraz mailowa z klientami oraz współpraca z wewnętrznymi działami firmy;
  • Odpowiadanie na pytania partnerów i spółek zależnych dotyczących bieżących problemów, płatności, wypłat i innych powiązanych spraw;
  • Wprowadzanie i zarządzanie danymi do systemowymi klienta;
  • Obsługa kompleksowego procesu płatności;
  • Raportowanie błędów i pojawiających się problemów.

Nasze wymagania:

  • Znajomość języków angielskiego i niemieckiego na poziomie co najmniej C1 (w mowie i piśmie);
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie minimum średnio-zaawansowanym;
  • Doświadczenie w pracy z MS Excel na zaawansowanym poziomie;
  • Umiejętność formatowania tekstu i audytu;
  • Umiejętności budowania relacji z klientami i obsługi klienta;

Oferujemy:

  • Możliwość bycia częścią szybko rozwijającej się globalnej organizacji;
  • Perspektywa rozwoju zawodowego;
  • Dostęp do szkoleń i różnych możliwości rozwoju ścieżki kariery.
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl