Customer Service Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
HRK Engineering & Manufacturing specjalizuje się w rekrutacji profesjonalistów na stanowiska związane z inżynierią i zastosowaniem technologii. Współpracujemy m.in. z dostawcami rozwiązań dla automatyki przemysłowej, elektrotechniki, robotyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej. Poszukujemy pracowników dla firm działających w branży motoryzacyjnej, lotniczej, chemicznej, elektroniki użytkowej, produkcji materiałów budowlanych, instalacji wentylacyjnej i grzewczej, systemów sanitarnych oraz tworzyw sztucznych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla jednego z naszych Klientów, dostawcy produktów z zakresu elektroniki poszukujemy:

Customer Service ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzaniem zespołem dedykowanym na Europę Środkową (10 osób)
  • Motywowanie
  • Kontrola pracy członków zespołu
  • Rozdzielanie zadań
  • Współpraca z działem handlowym
  • Podniesienie jakości oferowanego wsparcia oraz satysfakcji klientów
  • Raportowanie

Od Kandydatów / Kandydatek oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 2 lata) (zarządzanie działem - warunek konieczny)
  • Znajomości systemu SAP
  • Wykształcenia wyższego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stanowisko w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do urlopu)
  • Możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • Udział w dynamicznym rozwoju przedsiębiorstwa

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie CV w języku angielskim za pomocą przycisku poniżej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.