Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem rynku opakowań wielokrotnego użytku oraz częścią Grupy Euro Pool, największego dostawcy usług logistycznych dla standardowych opakowań wielokrotnego użytku w Europie. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy dla ponad 700 pracowników. Wspólnie dbamy o nasze podstawowe wartości, które określają naszą kulturę korporacyjną i sposób, w jaki chcemy osiągać nasze cele osobiste i biznesowe.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Customer Service Assistant do naszego oddziału w Teresinie.

Za co będziesz odpowiedzialny rozpoczynając z nami współpracę:

• mailowa i telefoniczna obsługa klientów

• rejestracja zamówień, korekt, dostaw w systemie

• rejestracja i wyjaśnianie reklamacji

• współpraca oraz wsparcie innych oddziałów

• archiwizacja dokumentów

• przygotowywanie raportów

Jeśli poniższe wymagania to również Twoje mocne strony:

znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym codzienną komunikację

• wykształcenie min. średnie

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excela)

• dobra organizacja pracy

• zorientowanie na klienta i rozwinięte umiejętności komunikacyjne

• umiejętność pracy w zespole

To szukamy właśnie Ciebie! Będąc naszym Pracownikiem możesz liczyć na:

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• możliwość wyjazdów do naszych zagranicznych oddziałów

• wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)

przyjazną atmosferę w miejscu pracy

• świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatek finansowy na Święta Bożego Narodzenia)

• premię za polecenie pracownika do pracy

• spotkania integracyjne

• nielimitowany dostęp do pysznej kawy;) oraz darmowy parking

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim. Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Euro Pool System jest liderem rynku opakowań wielokrotnego użytku dla eu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta