Customer Service Assistant

Gdańsk, pomorskie

Schmidt Dental Oliver Schmidt

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

• Przyjmowanie zamówień od klientów drogą telefoniczną i mailową oraz ich realizacja

• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• Dbanie o prawidłowy stan magazynowy firmy

• Kontakt z zagranicznymi dystrybutorami

Wymagania:

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Wykształcenie minimum średnie

• Umiejętność obsługi komputera – pakiet Microsoft Office, Outlook

• Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie

• Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

• Umiejętność planowania i ustalania priorytetów

• Dbałość o szczegóły

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Umiejętność pracy pod presją czasu

• Znajomość programu Symfonia będzie dodatkowym atutem

• Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o prace

• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Kompleksowy program wdrożenia do pracy

• Miłą atmosferę w młodym zespole

• Możliwość dołączenia do programu Benefit Multisport

• Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

Wymagania

Prosimy wysyłać CV i języku polskim i angielskim.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się dystrybucją implantów stomatologicznych.

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Obsługa klienta , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja