Customer Service Agent with German or French

Vision Warsaw Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Języki obce są Twoją pasją i chcesz ich używać na co dzień?

Zawsze marzyłeś o pracy w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku?

Jeśli tak, czekamy na Ciebie!

www.visionapartments.com

| FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | PINTEREST |

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • telefoniczna i mailowa obsługa Najemców,
  • nadzór i obsługa wynajmu apartamentów,
  • bieżące prace administracyjne w systemie NAVISION,
  • codzienna współpraca z innymi departamentami i zagranicznymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego i/lub języka francuskiego,
  • otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętności organizacyjne,
  • sprawna obsługa komputera,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z zagranicznym Klientem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • szkolenie z obsługi systemu oraz szkolenie produktowe,
  • pracę w miłej atmosferze w międzynarodowym środowisku,
  • prywatną opiekę medyczną i kartę MultiSport,
  • ciągły kontakt z językami obcymi,
  • możliwość wyjazdów zagranicznych (delegacje).