Customer Service Advisor Entry

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1117035

Zadania na tym stanowisku

Osoba na stanowisku: Customer Service Advisor będzie odpowiedzialna za: wsparcie Pracowników naszego Klienta w obsłudze platformy benefitowej, a także odpowiadanie na zapytania pracowników dotyczące funkcjonowania tej platformy. Zadaniem Customer Service Advisora będzie również doradztwo w zakresie wyboru benefitów. Praca w pełni w języku angielskim - kontakt telefoniczny, sporadycznie mailowy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

Znajomości języka angielskiego na poziomie C1.
Doświadczenie nie jest wymagane.

Co zyskujesz?

Pracę w międzynarodowej firmie, możliwość rozwoju, nowe doświadczenia, pracę na podstawie umowy o prace tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet Medicover.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland