Customer Marketing Manager HM/SM

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG oferującej doskonałej jakości produkty spożywcze, szukamy Kandydata na stanowisko:

Customer Marketing Manager HM/SMMiejsce pracy: Warszawa

Szukamy osoby, która sprawnie buduje relacje z wymagającymi klientami wewnętrznymi (sprzedaż i marketing) nie trarcąc z oczu celów biznesowych i profitowości prowadzonych działań aktywacyjnych.

Zadania:

  • Współtworzenie strategii trade-marketingowej dla podległych kanałów i zarządzanie budżetem TM,
  • Aktywacja marek spożywczych w kanale nowoczesnym i dyskontowym (głównie akcje in-outowe),
  • Wsparcie działu sprzedaży w zakresie wdrażania strategii marketingowych i uzyskiwaniu celów sprzedażowych i dystrybucyjnych dla kanału Kluczowych Klientów, z naciskiem na sieci HM/SM i dyskonty,
  • Zarządzanie działaniami merchandisingowymi, akcjami promocyjnymi, programami lojalnościowymi,
  • Bieżąca współpraca z klientami kluczowymi (spotkania, negocjacje, wspólne projekty),
  • Bliska współpraca z działem marketingu w zakresie prowadzonych wspólnych akcji marketingowych i marketingu handlowego,
  • Odpowiedzialność za implementację globalnej strategii marketingowej na rynku polskim,
  • Zarządzanie powierzonym budżetem,
  • Sporządzanie cyklicznych raportów sprzedażowych,
  • Prowadzenie projektów związanych z zarządzaniem oraz rozwojem kategorii.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane Marketing, Zarządzanie lub Ekonomia,
  • Minimum 2, 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale Trade Marketingu (FMCG/Farmacja), również z poziomu Junior Managera,
  • Doświadczenie we współpracy z klientami z kanału HM/SM lub dyskontowego,
  • Zdolność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Dynamizm w działaniu i nastawienie na rezultaty,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Duży zakres samodzielności,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.