Customer Focus Manager

Hays Poland

Brzeg Dolny, dolnośląskie

Hays Poland

Brzeg Dolny
Brzeg Dolny
NR REF.: 1166365

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Customer Focus Manager

Opis stanowiska:
- zarządzanie działem,
- nadzorowanie efektywności pracy,
- planowanie zasobów swojego zespołu,
- osiąganie założonych celów w tym wskaźników jakościowych,
- współpraca z przydzielonymi klientami oraz dbanie o dobre relacje w nimi,
- kierowanie projektami wdrożeniowymi nowych produktów
- udział w tworzeniu i nadzór nad realizacją budżetu dla podległego obszaru,
- upowszechnianie w podległym zespole świadomości dotyczącej wymagań klienta.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2,
- umiejętność pracy w zespole,
- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
- umiejętność rozwiązywania problemów.
- wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi,
- znajomość IPC A 610 - mile widziane,

Klient oferuje:
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju,
- pakiet benefitów,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland