Customer Engagement Manager

HRK S.A.

Wroclaw, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta dynamicznie rozwijającej się firmy w branży RETAIL (non food),
poszukujemy osób z prokliencką orientacją w marketingu, do pracy na stanowisku:

Customer Engagement ManagerMiejsce pracy: Wroclaw

Zadania:

  • kreowanie strategii działań w obszarze rozwoju relacji z klientami zarówno offline (sklepy stacjonarne) oraz online (CRM, program lojalnościowy);
  • identyfikacja potrzeb i wyzwań klientów i przekładanie ich na możliwości sprzedażowe w sklepach stacjonarnych oraz na stronie internetowej;
  • wykorzystanie dotychczasowych kanałów komunikacji i zarządzania relacjami z klientami oraz tworzenie nowych rozwiązań w tym obszarze;
  • efektywne zarządzanie powierzonym budżetem marketingowym;
  • właściwa organizacja pracy własnej oraz bezpośrednio podległych pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu akcjami marketingowymi w obszarze customer engagement marketing
  • ponadprzeciętnego zmysłu marketingowego, w tym umiejętności twórczego kreowania akcji marketingowych,
  • doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze marketingu (omnichannel) min. 3-lata,
  • kreatywność i samodzielność w działaniu
  • umiejętności planowania, działania zgodnie z planem, konsekwencji w działaniu i chęci do rozwijania tych umiejętności u podległych pracowników
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel
  • gotowość do podjęcia pracy we Wrocławiu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, oraz premie uzależnione od realizacji celów sprzedażowych i jakościowych
  • ciekawe wyzwania biznesowe w bardzo dynamicznie rozwijającej się sieci placówek handlowych
  • prywatną opiekę medyczną,  ubezpieczenie grupowe oraz program rekreacyjno-sportowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.