Customer Care Consultant with German and English

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Obsługa klienta

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy specjalizującej się w podróżach, poszukujemy osób na stanowisko Customer Care Consultant ze znajomością języków obcych.

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w kontakcie telefonicznym i mailowym (klienci premium, korporacyjni, agencje turystyczne)
  • Realizowanie zapytań klientów dotyczących podróży i spraw organizacyjnych
  • Prowadzenie procesów rezerwacyjnych
  • Zarządzanie kolejkami

Wymagania:

  • Angielski(C1/C2) i Niemiecki (B2+)
  • Wysoka kultura osobista i kultura wypowiedzi
  • Postawa prokliencka
  • Chęć rozwoju w branży customer service lub pierwsze doświadczenia w branży
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny rozszerzony na członków rodziny
  • Wewnętrzne kursy językowe i szkolenia
  • Zniżki na podróże
  • Program oszczędnościowy
  • Międzynarodowe środowisko pracy pełne miłych i sympatycznych osób :)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.