Opis stanowiska pracy

Firma Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Cukiernik

Miejsce pracy: Katowice, ul. Kolejowa 17 oraz praca u klienta.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych,
  • wdrażanie produktów półcukierniczych (m.in. ciasta drożdżowe, ciasta francuskie) na liniach produkcyjnych,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji z zakresu cukiernictwa (wdrażanie produktów na naszych liniach produkcyjnych według wytycznych klienta),
  • doradztwo technologiczne przy produkcji rzemieślniczej i przemysłowej,
  • sporządzanie protokołów z odbioru technologicznego maszyn,
  • utrzymywanie kontaktów z klientami ,
  • wsparcie merytoryczne zespołu handlowego.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe (technologiczne, spożywcze, gastronomiczne, cukiernicze)
  • bogate umiejętności praktyczne oraz znajomość produktów półcukierniczych
  • doświadczenie w cukiernictwie, przede wszystkim w pracy na produktach półcukierniczych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych
  • znajomość obsługi komputera
  • czynne prawo jazdy kat. B warunek konieczny
  • dyspozycyjność i samodzielność
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ogólnokrajowym zasięgu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze od kilkunastu lat wyznacza tre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Obsługa klienta, Praca Praca na produkcji, Praca Catering / Gastronomia, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis