Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/11/2018.

Cukiernik

Francja, dep. Alpy Wysokie, zagranica

ATERIMA

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
  • przygotowywanie ciast i mas do wypieków
  • produkcja i wypiek produktów słodkich z ciasta francuskiego
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
  • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
  • znajomość j. angielskiego lub j. francuskiego będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego klienta
  • umowę o pracę tymczasową na 6 miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia na warunkach francuskich
  • 12,30 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
  • zapewnione nadgodziny płatne wg przepisów francuskich
  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
  • składki ZUS opłacane od średniej krajowej
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia