Cukiernik / pomoc cukiernika

Cukiernia Sowa Sp.j.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Cukiernia Sowa Sp. J. poszukuje osób na stanowisko:

cukiernika / pomoc cukiernika

miejsce pracy: Bydgoszcz lub Warszawa

Cukiernia Sowa Sp. J. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku cukierniczym i gastronomicznym. W naszym zakładzie produkcyjnym oraz w ponad 20 punktach firmowych zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników. Prężnie rozwijająca się sieć sprzedaży obejmuje ponad 30 partnerów w ponad 150 lokalizacjach w największych polskich miastach oraz zagranicą.

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet szkoleń wdrażających
  • szeroki pakiet socjalny ( m.in. karty Multisport, bonusy świąteczne),
  • prywatną opiekę medyczną PZU,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia grupowego,
  • atrakcyjne imprezy firmowe.

Poszukujemy pracowników z:

  • doświadczeniem w branży cukierniczej lub piekarskiej
  • wykształceniem kierunkowym w zawodzie: cukiernik, ciastkarz lub piekarz
  • mile widziane będą uzdolnienia plastyczne

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

Cukiernia Sowa Sp. J. w Bydgoszczy to firma o ugruntowanej pozycj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne