Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/07/2018.

Cukiernik Niemcy

Hainburg, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w przyjaznej niemieckiej firmie
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • umowę zlecenie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • zapewnione zakwaterowanie
  • wsparcie przed oraz w trakcie trwania projektu

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • praktycznych umiejętności w pieczeniu i dekorowaniu wyrobów cukierniczych; głównie praca z czekoladą (odlewanie i ozdabianie pralin)
  • kreatywności i pasji w działaniu
  • doświadczenia gastronomicznego
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy:
3 miesiące
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia