CUKIERNIK - BLISKO GRANICY, zorganizowane zakwaterowanie, ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, okolice Drezna, zagranica

Opis stanowiska pracy

German-Polish Job Center  poszukuje dla swojego Klienta na terenie wschodnich Niemiec - ok. Drezna kandydatów na stanowisko:

Cukiernik ze znajomością niemieckiego, 80 km do Zgorzelca!

Zakres obowiązków

• produkcja drobnych wyrobów cukierniczych wg receptury (np. ciastek)

• przygotowanie surowców

• ustawianie maszyn

• kontrola procesu produkcji

Oferujemy

• wynagrodzenie ok. 1600 - 1900 € netto miesięcznie

(w zależności od kwalifikacji i znajomości niemieckiego)

• zorganizowane zakwaterowanie (pokój 1 osobowy)  lub dodatek do własnej kwatery

• umowa o pracę na warunkach niemieckich

(ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych, podatek odprowadzany do niemieckiego urzędu skarbowego)

Wymagania

znajomość niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy

• wykształcenie / doświadczenie zawodowe (również jako piekarz)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji