CRM System Architect/Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1124650

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Architekt CRM Lokalizacja: Warszawa

Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:
• Projektowanie rozwiązań IT w obszarze CRM
• Odpowiedzialność za tworzenie dokumentacji projektowej (HLD), w zakresie diagramów architektonicznych, przepływów i opisów projektowanych rozwiązań
• Analiza wymagań biznesowych i technicznych oraz ich wpływ na systemy IT pod względem technicznym i logicznym
• Analiza wzajemnych wpływów wymagań i zależności między projektami,
• Uzgadnianie rozwiązań z interesariuszami, dbanie o zgodność ze strategią architektoniczną
• Wsparcie procesu przeprowadzania testów projektowanych rozwiązań

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność doboru technologii informatycznych przy tworzeniu rozwiązań
• Umiejętność pracy w zespole projektowym,
• Wysoka komunikatywność, doświadczenie w negocjacjach, umiejętność przeprowadzania prezentacji,
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca tworzenie dokumentacji i aktywny udział w spotkaniach projektowych prowadzonych w języku angielskim,

Oferujemy:
• Współpraca w oparciu o B2B
• Różnorodne projekty oraz dynamiczne środowisko pracy – na pewno bez nudy!
• Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
• Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland