CRM Specialist / Specjalista CRM

Gi Group Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • koordynowanie pracą zespołu Contact Center
  • inicjowanie, definiowanie i wsparcie realizacji procesów CRM skierowanych do klientów
  • analizowanie i raportowanie postępu w zakresie bazy danych odnośnie zmian statusu/dodanych kontaktów
  • udział w tworzeniu i aktualizacji procesów i procedur zarządzania kampaniami
  • współtworzenie strategii działań skierowanych do klientów, rozwój aplikacji, zgłaszanie potrzeb w zakresie nowych funkcjonalności, rozwój źródeł danych

WYMAGANIA:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wiedza na temat działań marketingowych
  • wysokie umiejętności analityczne i logicznego myslenia
  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, proaktywność

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę, pakiet benefitów
  • zatrudnienie w nowoczesnej i stabilnej międzynarodowej organizacji
  • samodzielne stanowisko
  • pozytywną atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.