Coworking Advisor

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynacje zgłoszeń od klientów (małe i średnie przedsiębiorstwa) poszukujących powierzchnię biurową na terenie całej Polski.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma doradcza działająca na rynku nieruchomości.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Coworking Advisor.

Opis stanowiska

  • Obsługa zgłoszeń od klientów zainteresowanych wynajmem powierzchni biurowych
  • Budowanie relacji, organizowanie spotkań oraz doradztwo w zakresie potrzeb klientów poszukujących nieruchomości na rynku komercyjnym biurowym
  • Wspieranie klientów w procesach negocjacyjnych umów dotyczących transakcji
  • Przygotowywanie i weryfikowanie materiałów promocyjnych oraz ofert
  • Stałe monitorowanie, gromadzenie i przetwarzanie danych o transakcjach na rynku nieruchomości biurowych

Profil kandydata

  • Minimum 2 lata doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych
  • Bardzo dobra znajomość rynku biurowego związanego z wynajmem powierzchni coworkingowej
  • Zdolności negocjacyjne i znajomość rynku nieruchomości komercyjnych
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Preferowane wykształcenie wyższe (prawo, ekonomia, nieruchomości)
  • Bardzo Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole doświadczonych osób z branży
  • Szkolenia i jasno określone kryteria awansu
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Miejsce zatrudnienia - biuro w Warszawie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page