Country Sales Manager Polska M/K/N

Krannich Solar GmbH & Co. KG

Warszawa, mazowieckie

DOCENIMY TWOJE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY!

Masz ochotę na zmianę i ambitne zadanie? W ramach rozszerzenia naszej działalność na rynku międzynarodowym szukamy na nasz obszar sprzedaży Polska w najbliższym możliwym terminie osoby na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Utworzenie i rozwój obszaru sprzedaży oraz sieci lokalnej
  • Odwiedzanie interesantów i kluczowych klientów, rozwój i poszerzanie bazy klientów
  • Sprzedaż systemów fotowoltaicznych instalatorom
  • Opracowanie i wdrożenie strategii sprzedaży oraz współpraca w zakresie projektowania koncepcyjnego i wdrażania działań marketingowych
  • Regularna analiza rynku i konkurencji
  • Określenie strategicznych celów dla obszaru sprzedaży
  • Reprezentowanie firmy na targach i konferencjach
  • Składanie raportów do International Sales Manager w Niemczech. Dwumiesięczna faza wdrożenia odbędzie się w siedzibie głównej w Niemczech.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym i / lub elektrotechnicznym
    (wykształcenie zawodowe/technikum i / lub studia)
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych (najlepiej B2B)
  • Znajomość branży i produktów mile widziana
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
JESTEŚ ZAINTERESOWANY(A)? CZEKAMY NA TWOJĄ APLIKACJĘ!
Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim lub niemieckim z podaniem najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy i oczekiwań dotyczących wynagrodzenia.
Czy masz jakieś pytania? Odpowiedzi na nie udzieli Ci chętnie Karin Klemm
Tel.: +49 (0) 7033 3042-2993, email: bewerbung@krannich-solar.de
THE GLOBAL PV EXPERTS
Zatrudniając ponad 350 pracowników w 19 krajach, jesteśmy jedną z wiodących na świecie hurtowni systemów solarnych i magazynów energii fotowoltaicznej. Dzięki naszym systemom od ponad 20 lat dostarczamy ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania w sektorze prywatnym i komercyjnym.

TO PRZEMAWIA ZA NAMI
Jesteśmy międzynarodową, dynamiczną firmą rodzinną w przyszłościowej branży. Nasza płaska hierarchia zapewni Ci mnóstwo przestrzeni do niezależnego działania i ciągłego rozwoju. Hołdujemy otwartej i bezpośredniej komunikacji. Częścią tego są krótkie ścieżki decyzyjne, w połączeniu z dużą ilością wolnej przestrzeni i koleżeńską atmosferą pracy.