ManpowerGroup Sp. z o.o.

Country Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Zarządzanie firmą specjalizującą się z w projektach budowlanych w Polsce
• Marketing i rozwój biznesu: Mapowanie potencjalnych klientów, zbieranie potencjalnych klientów do nowych projektów, lokalizowanie dystrybutorów, przeprowadzanie badań rynku i kraju, sprawdzanie wzorców podobnych działań na rynku, planowanie i zarządzanie digitalowymi i konwencjonalnymi działaniami marketingowymi w celu zdobycia nowych możliwości biznesowych, przygotowanie oferty biznesowej, przygotowywanie cenników, udział w przetargach
• Łącznik pomiędzy oddziałami - odwiedzanie realizowanych projektów w Polsce, bieżąca współpraca z wewnętrznym Key Holderami w firmie

Wymagania:

• 5 lat doświadczenia menedżerskiego w zakresie rozwoju biznesu i marketingu
• Doświadczenie w projektach budowlanych
• Wykształcenie wyższe (MBA będzie dodatkowym atutem)
• Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego
• Gotowość do częstych podróży i wyjazdów

Oferujemy:

• Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
• Praca w międzynarodowym środowisku
• Duży wpływ na rozwój firmy w Polsce
• Duża autonomia stanowiska

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials