Country Key Account Manager

Devire

Poland, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poland

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o profilu produkcyjno-dystrybucyjnym, oferująca zaawansowane technologicznie produkty dla firm produkcyjnych z zakresu kodowania i znakowania. Z względu na rozwój firmy szukamy doświadczonych kandydatów na stanowisko Country Key Account Manager.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi oraz przyszłymi Klientami firmy na terenie kraju.
  • Pozyskiwanie leadów dla zespołu sprzedażowego.
  • Stały monitoring rynku pod kątem nowych inwestycji oraz analiza działań konkurencji.
  • Odpowiedzialność za negocjowanie i podpisywanie kluczowych dla rozwoju firmy  kontraktów.
  • Doradztwo techniczne oraz badanie potrzeb klientów pod kątem doboru produktów.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym w celu realizacji spójnej strategii sprzedażowej.
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach branżowych.

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zatrudnienie w strukturach globalnych.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy (samochód klasy premium, laptop, telefon).
  • Liczne benefity pozapłacowe.
  • Zadaniowy czas pracy.
  • Samodzielne (!) i decyzyjne stanowisko.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe preferowane techniczne (automatyka i robotyka, budowa maszyn, elektronika).
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w sprzedaży i doradztwie techniczno-handlowym do producentów zautomatyzowanych linii produkcyjnych dla przemysłu.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn/urządzeń do znakowania i kodowania.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (poziom B2/C1).
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z Klientami.
  • Wysoka kultura osobista.
Devire Devire Devire Devire