Cost Controller

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Oferta skierowana do osób posiadających 2 - 3 letnie doświadczenie zawodowe w kontrolingu produkcyjnym.

Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Finansowym. Szeroki i przekrojowy zakres obowiązków oraz dalsze możliwości rozwoju swojej kariery.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków na stanowisku Cost Controllera

  • czynny udział w procesach budżetowania, bieżącego planowania finansowania,
  • kontrola kosztów produkcji, realizacji budżetu (kosztów produkcyjnych, zatrudnienia, realizacji produkcji), analiza odchyleń
  • przygotowywanie prognoz, raportów i analiz, przygotowanie rekomendacji
  • analiza nakładów inwestycyjnych oraz ich opłacalności, analiza wskaźników finansowych
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
  • współpraca z Dyrektorem Finansowym, Dyrektorem Sprzedaży, kierownictwem Produkcji, współpraca z Zarządem

Profil kandydata

  • minimum 2 - 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu produkcyjnego
  • wykształcenie wyższe (finanse / rachunkowość lub kierunki pochodne)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu controllingu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość MS Excel
  • mocne umiejętności analityczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i pro-aktywność w działaniu

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji
  • możliwości dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pakiet benefitów (m.in opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia i inne)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page