CORPORATE REPORTING ACCOUNTANT

VTS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Od: VTS Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Głównym celem stanowiska jest udział w konsolidacji sprawozdań finansowych i budżetów dla grupy kapitałowej 20 spółek na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • Udział w konsolidacji sprawozdań finansowych dla grupy kapitałowej,
  • Nadzór nad terminowością tworzenia i przekazywania sprawozdań finansowych w grupie,
  • Współuczestnictwo w tworzeniu budżetów oraz prognoz finansowych w grupie kapitałowej,
  • Kontrola realizacji budżetu oraz wyjaśnienia odchyleń budżetowych, we współpracy z Regionalnymi Menedżerami Finansowymi w grupie,
  • Rekomendowanie zmian oraz udział w usprawnianiu systemu raportowania finansowego,
  • Współpraca z Regionalnymi Menadżerami Finansowymi na świecie w zakresie zgodności ksiąg rachunkowych z przyjętymi standardami rachunkowości
  • Przygotowywanie analiz i raportów finansowych w ramach podległego obszaru.

Oczekiwania:

  • Min. 3 – letnie doświadczenie w obszarze finansów w grupie kapitałowej w zakresie odpowiedzialności za konsolidację danych finansowych, szczególnie w grupach o zasięgu międzynarodowym,
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów,
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa finansowego i rachunkowości,
  • Praktyczna wiedzy z zakresu IFRS,
  • Znajomość systemu MS Dynamics (Axapta)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Zdolności analityczne oraz samodzielność w działaniu,
  • Przejawianie inicjatywy w usprawnianiu procesów,
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość MS Excel.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z codziennym kontaktem z menadżerami finansowymi z Emiratów Arabskich, Chin, Stanów Zjednoczonych, i kilku innych państw,
  • Urozmaiconą pracę z szeroką gamą zadań dających możliwość wykorzystania zaawansowanych umiejętności analitycznych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach,
  • Udział w programie wdrożeniowym pozwalającym zdobyć dokładną wiedzę na temat firmy, jej modelu biznesowego, systemów oraz zakresu obowiązków,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Pracę w najbardziej prestiżowym kompleksie biznesowym w Trójmieście.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.